Metaloplastyka

Zajmujemy się także rzemiosłem, jakim jest metaloplastyka. Dysponujemy sprzętem i umiejętnościami dzięki którym możemy dokonać obróbki materiałów takich jak:

- blacha aluminiowa

- blacha tytanowo cynkowa

- ... i inne

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania, oraz przedstawimy szczegółowo naszą ofertę i to, co możemy dla Państwa zrobić.


Budowa bądź renowacja dachu to niewątpliwie praca, do której należy się porządnie przyłożyć, by wznoszony dach chronił pomieszczenia przed opadami atmosferycznymi oraz zmiennymi temperaturami, a więc zapewniał bezpieczeństwo osobom korzystającym z budynku.

Budując dach należy zwrócić uwagę na każdy szczegół, trzeba wybrać odpowiedni rodzaj blachy, która najlepiej będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom, a także najlepszą technikę wykonania dachu. Na dachu nie należy oszczędzać - włożone w niego pieniądze będą inwestycją na długie lata. Dachy wykonane przez prawdziwych fachowców, przy użyciu wysokiej jakości materiałów mogą pełnić bez zarzutu swoją funkcję nawet przez kilka pokoleń!

Kiepskie ekipy dekarsko-blacharskie, materiały nie najlepszej jakości i na nieatrakcyjnych warunkach gwarancji mogą kosztować nas niewiele, ale tylko do czasu... Bardzo szybko wyjdą na jaw wszelkie wady dachu, na którym postanowiono zaoszczędzić i w efekcie koszty naprawy uprzednich zaniedbań mogą nawet znacznie przekroczyć koszty wykonania dachu z dobrych jakościowo materiałów, przez fachową ekipę - czyli firmę Dachy HERYK.

Wybór blachy do wykonania dachu jest pierwszym krokiem, ponieważ istnieje kilka rodzajów blach wykorzystywanych przy budowie dachu, które różnią się między sobą właściwościami oraz ceną. Spośród najczęściej wybieranych do wznoszenia dachów blach, na pewno warta wspomnienia jest [b]blacha aluminiowa[/b]. Świetnie sprawdza się przy cechujących się lekkością pokryciach dachowych, ale decydując się na nią, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim ważne jest to, by taką blachę mocować gwoździami ze stali nierdzewnej bądź aluminium. Oprócz tego nie można zapomnieć o tym, że sąsiedztwo elementów szlachetniejszych od stopu aluminium, manganu i magnezu (a więc takiego, który stanowi podstawę blachy aluminiowej) przyczynia się do szybszego procesu korodowania blachy. Dlatego cynk, miedź i stal to nie najlepsze materiały na elementy mające znajdować się w pobliżu blachy aluminiowej.

Blacha tytanowo cynkowa

Informacje o Blacha tytanowo cynkowa

Równie często wybieraną blachą, jest blacha tytanowo-cynkowa. Wyróżnia się blachę tytanowo-cynkową naturalną (tzw. gołowalcowaną), której powierzchnia początkowo jest metaliczna i błyszcząca, by z czasem, pod wpływem czynników atmosferycznych, nabrać szarej matowej patyny, oraz blachę tytanowo-cynkową patynowaną, która poprzez odpowiednie procesy technologiczne ma już patynę, dzięki czemu można uniknąć naturalnego procesu jej tworzenia się, który jest etapem przejściowym. Dachy wykonane z blachy tytanowo-cynkowej są bardzo odporne na korozję, dzięki wykorzystaniu cynku, który nie wymaga też dodatkowych zabiegów konserwacyjnych, a nadaje blasze wiele dodatkowych cech. Wybór blachy i wykonanie dachu to nie wszystko, ponieważ na sam koniec warto pomyśleć o elementach dekoracyjnych, którymi zajmuje się metaloplastyka. Pamiętając o opisanych wyżej zagadnieniach, można przez wiele lat cieszyć się trwałym, solidnym i eleganckim dachem.

Blacha aluminiowa

Informacje o Blacha aluminiowa

Infoemacje o niej już niedługo. Zapraszamy za jakiś czas!

Remonty wież kościelnych | Metaloplastyka | Pokrycie na rąbek podwójny | Elewacje na rąbek kątowy | Dachy kościołów | Krycie dachów | Naprawa kościołów | Remont kościołów | Remont parafii | Renowacja kościołów | Wieża kościelna naprawa | | Krycie dachów kościołów | Wieże kościelne